Uygulamalar > Android İnternet Ayarları Yapma Programı Tweakker indir

Android İnternet Ayarları Yapma Programı Tweakker indir

Tweakker, android telefona internet ayarlarını yapan program:

Artık android işletim sistemli telefonlar hayatımızın bir parçası oldu. İnternetsiz de telefon kalmadı. Bu kolaylığa rağmen, android telefonlarda bir takım “telefon ayarları” yüzünden internete bağlanmak çin işkencesine dönüyor.
Bunun başlıca nedenleri;
İlk defa internet paketi almakta olabilir, yavaşlama yüzünden telefonu fabrika ayarlarına getirmekte olabilir, sorun genelde hep aynıdır…
İnternet bağlantısı ayarlar denizinde boğulabilirsiniz. Hattınızın müşteri hizmetleri numarasını arayıp hiçbir şey anlamadan telefonu kapatmış olabililirsiniz. Bir arkadaşın söylediği gibi sırf internete bağlanamama yüzünden telefonunu satma noktasına gelmiş bile olabilirisiniz.
Bu uygulama nasıl Çalışır ?
Programı çalıştırın. Ekrana gelen “Begin setup”a tıklayın. Sonra kullandığın hat ekrana gelecek. Seçin. “confirm”. Biraz beklettikten sonra eğerki hat ayarların yoksa mesajlar gelecek onları “kur”deyip kuracaksınız. ekranda ”configuration completed” geldiğinde artık internete rahatlıkla bağlanabilirisiniz.


Not: Bende hattıma internet paketi aldım. Lakin bir türlü android telefonumdan internete bağlanamadım. Hem internette hemde müşteri hizmetlerinde saatlerimi harcadım. Forumlarda bir sürü teknik bilgiler vardı. Ama bu programla bir dakikadan az bir sürede hemen internete bağlandım.

Reklamlar

Etiketler:

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Puan:
5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
Üretici:
Platform: Android
Versiyon: 1
Hit: 2101

Yorumlar

  1. yusuf dedi ki:

    xxxx

Yorum Yap - Kırık link bildir

Yorum: