Grafik Tasarım > Picasa Resim Görüntüleme ve Düzenleme Programı :

Picasa Resim Görüntüleme ve Düzenleme Programı :

Picasa Resim Görüntüleme ve Düzenleme Programı İndir:

Günümüzde dijital fotoğraf çekmek ve çoğaltmak çok kolaylaştı. Bunun bir sonucu olarak telefon, tablet, bilgisayar, fotoğraf makinamızla çektiğimiz resimleri her an her yere yollayabiliriz. İşte burada ufak bir sorunla karşılaşabiliriz. “Bunda 1-2 sene önce çektiğimiz resimleri nereye koymuştum ?” gibi sorular.

Arayüzü basit ve kolay olan Picasa’yı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra genel tarama yaptırdığınızda tüm resimleriniz karşınıza gelecektir. Onları tarihe, boyuta, yüz tanıma teknolojisi ile yüze göre sıraladıktan sonra taşır, kopyalar yada silebilirsiniz.
Resimlerinizi kesebilir, büyütüp küçültebilir, efektler vererek değişik fotoğraflar elde edebilirsiniz. Hatta fotoğraflarınızdan selfie bile yapabilirsiniz.
Resimlerinize bakılmasını istemeyip şifreleyebilirsiniz. Yada sevdiğiniz fotoğrafı tek tıklamayla sosyal ağlara ekleyebilirsiniz.
Google maps sayesinde fotoğrafınızı çektiğiniz yeri belirtebilir, masaüstü görüntüsü olarak ayarlayabilirsiniz. Yani kısaca all in one bir program.

Reklamlar

Etiketler:

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Puan:
5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
Üretici:
Platform: Windows/Tüm
Versiyon: 3.9
Hit: 2271

Yorumlar

Henüz hiç yorum yazılmamış.

Yorum Yap - Kırık link bildir

Yorum: